RR1220Q-19R6-D-M
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR1220Q-19R6-D-M
JLCPCB Part #
C4134770
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100mW 19.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS