RR0816P-5900-D-75A
MFR.Part #
RR0816P-5900-D-75A
JLCPCB Part #
C4305525
Description
-55℃~+125℃ 590Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS