RG0603P-3651-D-T10
MFR.Part #
RG0603P-3651-D-T10
JLCPCB Part #
C20136118
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS