RL3720WT-R010-G
MFR.Part #
RL3720WT-R010-G
JLCPCB Part #
C3928156
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 10mΩ 1W Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS