RR0816P-2151-D-33H
MFR.Part #
RR0816P-2151-D-33H
JLCPCB Part #
C2092361
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS