RR0510P-4220-D
MFR.Part #
RR0510P-4220-D
JLCPCB Part #
C2102040
Description
-55℃~+125℃ 25V 422Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS