RG1608Q-19R1-D-T5
MFR.Part #
RG1608Q-19R1-D-T5
JLCPCB Part #
C2118413
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 19.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS