AT0402DRE0756R2L
MFR.Part #
AT0402DRE0756R2L
JLCPCB Part #
C4297109
Description
-55℃~+155℃ 56.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS