RM3216A-103/103-PBVW10
MFR.Part #
RM3216A-103/103-PBVW10
JLCPCB Part #
C6271255
Package
1206
Description
10kΩ 2 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS