RG3216N-2213-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-2213-D-T5
JLCPCB Part #
C1701160
Description
-55℃~+155℃ 200V 221kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS