RG3216V-1020-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-1020-B-T5
JLCPCB Part #
C3935594
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS