RM2012A-102/502-PBVW10
MFR.Part #
RM2012A-102/502-PBVW10
JLCPCB Part #
C6271247
Package
0805
Description
1kΩ、5kΩ 2 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Resistor Networks, Arrays ROHS