RL3264R-R120-F
MFR.Part #
RL3264R-R120-F
JLCPCB Part #
C2080076
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 120mΩ 1W Thin Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS