RG0603P-1212-D-T10
MFR.Part #
RG0603P-1212-D-T10
JLCPCB Part #
C20135332
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS