RG1608N-4750-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-4750-W-T5
JLCPCB Part #
C1721183
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS