RL3264L4-R270-F
MFR.Part #
RL3264L4-R270-F
JLCPCB Part #
C3921880
Description
-55℃~+125℃ 1W 270mΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS