HRG3216P-3922-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-3922-D-T1
JLCPCB Part #
C1722950
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS