RL1632R-R390-F
MFR.Part #
RL1632R-R390-F
JLCPCB Part #
C3944893
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 390mΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS