RL1632R-3R90-F
MFR.Part #
RL1632R-3R90-F
JLCPCB Part #
C2075479
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 3.9Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS