Y16304K39200T9W
MFR.Part #
Y16304K39200T9W
JLCPCB Part #
C4280638
Description
-55℃~+150℃ 250mW 4.392kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS