RL1632R-3R00-F
MFR.Part #
RL1632R-3R00-F
JLCPCB Part #
C4204814
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 3Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS