Y162515R0000D0W
MFR.Part #
Y162515R0000D0W
JLCPCB Part #
C4344559
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount