RG3216V-8061-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-8061-W-T1
JLCPCB Part #
C4122726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS