RN73H2BTTD1240A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1240A10
JLCPCB Part #
C4237023
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS