RG1005P-57R6-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-57R6-W-T5
JLCPCB Part #
C6386525
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS