RG3216V-6811-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-6811-P-T1
JLCPCB Part #
C4171658
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS