RL7520WT-R015-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL7520WT-R015-G
JLCPCB Part #
C2089277
Package
0830
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 15mΩ 2W Thin Film Resistor ±2% 0830 Chip Resistor - Surface Mount ROHS