RG3216V-1780-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-1780-D-T5
JLCPCB Part #
C4246007
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS