RN73H2BTTD9200F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9200F50
JLCPCB Part #
C3928528
Description
-55℃~+155℃ 250mW 920Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS