RG3216P-4643-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-4643-B-T1
JLCPCB Part #
C4332617
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS