RG1005V-1431-W-T1
MFR.Part #
RG1005V-1431-W-T1
JLCPCB Part #
C4086830
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS