RG3216P-2201-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-2201-B-T5
JLCPCB Part #
C2085934
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS