RR0816P-2493-D-39D
MFR.Part #
RR0816P-2493-D-39D
JLCPCB Part #
C4123878
Description
-55℃~+125℃ 249kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS