RG0603P-1050-B-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG0603P-1050-B-T10
JLCPCB Part #
C20135033
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS