RG3216P-1003-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-1003-D-T5
JLCPCB Part #
C2126209
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS