RN73H2BTTD1720F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1720F10
JLCPCB Part #
C2559762
Description
172Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS