RR0816P-181-D
MFR.Part #
RR0816P-181-D
JLCPCB Part #
C2091439
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS