RG3216L-681-L-T05
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216L-681-L-T05
JLCPCB Part #
C4241560
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS