URG3216L-681-L-T05
MFR.Part #
URG3216L-681-L-T05
JLCPCB Part #
C4352576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS