RG2012V-9760-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-9760-W-T5
JLCPCB Part #
C3951165
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS