RG1608V-1370-W-T1
MFR.Part #
RG1608V-1370-W-T1
JLCPCB Part #
C4105440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS