HRG3216P-7151-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
HRG3216P-7151-B-T5
JLCPCB Part #
C4308714
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS