RG1005N-7152-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-7152-D-T10
JLCPCB Part #
C1703576
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS