RG2012V-2150-W-T5
MFR.Part #
RG2012V-2150-W-T5
JLCPCB Part #
C3966822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS