BLU0805-2050-BT25W
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
BLU0805-2050-BT25W
JLCPCB Part #
C17443835
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS