RG3216P-2262-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-2262-B-T1
JLCPCB Part #
C4087794
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS