RG2012V-1471-D-T5
MFR.Part #
RG2012V-1471-D-T5
JLCPCB Part #
C4178945
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS