PRG3216P-1200-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1200-B-T5
JLCPCB Part #
C1715227
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS