RG2012V-1541-W-T1
MFR.Part #
RG2012V-1541-W-T1
JLCPCB Part #
C4166550
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS