RG2012P-1071-D-T5
MFR.Part #
RG2012P-1071-D-T5
JLCPCB Part #
C2117768
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS